Get Adobe Flash player

 

SIA „Livland Būve” piedāvā pilnu komplekso būvniecības pakalpojumu, sākot no projektēšanas līdz būvniecībai un objekta nodošanai ekspluatācijā.

Neskatoties uz sarežģīto situāciju būvniecības nozarē, pēdējo gadu laikā SIA „Livland Būve” ir spējusi ne tikai saglabāt savu darbību, bet gan attīstīties un paplašināt savu pieredzi ar vairākiem apjomīgiem un sarežģītiem objektiem.

Šobrīd SIA „Livland Būve” var sevi pozicionēt kā ģenerāluzņēmēju.

Lielākie nodotie objekti pēdējos divos gados ir Dabas aizsardzības pārvaldes objekti – Ķemeru nacionālais parks un Slīteres nacionālais parks, „JE Energy” Koģenerācijas elektrostacijas būvniecība un Elektroenerģijas pieslēgums, Durbes novada domes objekti muzeja ēkas fasādes un jumta renovācija, Dunalkas pagasta sporta halles rekonstrukcija un  Latgalē ziemas siltumnīcu komplekss.

Visos iepriekš minētajos objektos SIA „Livland Būve” ir darbojies kā ģenerāluzņēmējs.

Mums ir  zinoši un kompetenti sadarbības partneri, kuri tiek pieaicināti inženiertehnisko darbu veikšanai (vājstrāvas tīkli, elektroapgāde, ventilācijas sistēmu darbi u.c.).

SIA „Livland Būve” sadarbojas  tikai ar pārbaudītiem apakšuzņēmējiem un materiālu piegādātājiem, lai, kā ģenerāluzņēmējs varētu pilnībā garantēt visu paveikto darbu kvalitāti.